Upadli.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Homo homini monstrum.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plaża (stare posty)

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Claudia Eleonora Requel

Claudia Eleonora Requel


Liczba postów : 220
Join date : 19/07/2010

Plaża (stare posty) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża (stare posty)   Plaża (stare posty) - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 18, 2010 12:29 am

Wplotła palce w jego włosy i poddała się przyjemnemu uczuciu. Ale po chwili zaczęła myśleć. To nie jest smak, który ostatnio błądził gdzieś w zakamarkach jej ust, to nie jest skóra, którą chciałaby teraz dotykać. Nie byli w "Gaudium" tylko na plaży, a tu wszystko było inne, nie takie.
Odsunęła jego twarz delikatnie od siebie i uśmiechnęła się.
- Nie psujmy tej chwili. - szepnęła - Pierwszy raz nie pozwolę ci zrobić czegoś, czego później będziesz żałował. To takie moje uczucia wyższe dla ciebie.
Zaśmiała się i pocałowała go w nos.
Powrót do góry Go down
Victor Baret

Victor Baret


Liczba postów : 106
Join date : 21/07/2010

Plaża (stare posty) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża (stare posty)   Plaża (stare posty) - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 18, 2010 12:34 am

A raczej ich brak. Otrząsnął się ponownie. Był lekko zmieszany.
- Tak, masz rację. - przytaknął jakby automatycznie.
Położył się na płaszczu i patrzył na zachodzące słońce. Powiadają, że jeżeli słońce krwiście zachodzi wtedy ktoś umiera. Czy to prawda, czy też nie tego Victor nie wiedział. Popatrzył Claudii głęboko w oczy i przejechał powoli palcem po jej delikatnej skórze. Poczuł lekkie mrowienie. Wyglądała słodko i niewinnie.
Jego umysł był zatruty, rozdwojony. Popadał w czystą paranoję.
Powrót do góry Go down
Claudia Eleonora Requel

Claudia Eleonora Requel


Liczba postów : 220
Join date : 19/07/2010

Plaża (stare posty) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża (stare posty)   Plaża (stare posty) - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 18, 2010 12:51 am

Popatrzyła na niego i uśmiechnęła się. Przysunęła się bliżej i położyła dłoń na jego policzku. Pocałowała go jeszcze raz, niewinnie i delikatnie.
- Przyjdź do "Gaudium" jak ten cały cyrk z Vincentem się skończy. - szepnęła. - Jestem ci winna poranek...
Powrót do góry Go down
Victor Baret

Victor Baret


Liczba postów : 106
Join date : 21/07/2010

Plaża (stare posty) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża (stare posty)   Plaża (stare posty) - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 18, 2010 12:53 am

- O ile dobrze pamiętam nic nie jesteś mi winna. - uśmiechnął się nieznacznie.
Miał straszny miszmasz w głowie. Nie wiedział co robić. Jak dziecko we mgle.
Powrót do góry Go down
Claudia Eleonora Requel

Claudia Eleonora Requel


Liczba postów : 220
Join date : 19/07/2010

Plaża (stare posty) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża (stare posty)   Plaża (stare posty) - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 18, 2010 1:01 am

- Jestem i to więcej niż myślisz, a zwłaszcza za uratowanie Vincenta. - Popatrzyła mu w oczy. - Przyjdź... Brakuje mi twoich wizyt.
Przeczesała jego włosy palcami.
Powrót do góry Go down
Victor Baret

Victor Baret


Liczba postów : 106
Join date : 21/07/2010

Plaża (stare posty) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża (stare posty)   Plaża (stare posty) - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 18, 2010 1:04 am

Przesuwał kciukiem po jej delikatnych ustach.
- Mnie chyba też. - powiedział niepewnie. - Brakowało mi ciebie. Nie chodzi o seks, a jako osobę, przyjaciółkę.
Powrót do góry Go down
Claudia Eleonora Requel

Claudia Eleonora Requel


Liczba postów : 220
Join date : 19/07/2010

Plaża (stare posty) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża (stare posty)   Plaża (stare posty) - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 18, 2010 1:17 am

Roześmiała się.
- Przestań, zawsze chodzi o seks. - pocałowała go szybko. - Ale pochlebia mi to, że widzisz we mnie coś więcej. To takie... miłe i inne...
Powrót do góry Go down
Victor Baret

Victor Baret


Liczba postów : 106
Join date : 21/07/2010

Plaża (stare posty) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża (stare posty)   Plaża (stare posty) - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 18, 2010 1:18 am

- Może w twoim przypadku, ja nie traktuję cię jak zapchajdziurę. - odpowiedział poważnie. - Cieszę się, bardzo się cieszę.
Powrót do góry Go down
Claudia Eleonora Requel

Claudia Eleonora Requel


Liczba postów : 220
Join date : 19/07/2010

Plaża (stare posty) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Plaża (stare posty)   Plaża (stare posty) - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 9:47 pm

Popatrzyła mu w oczy gładząc delikatnie policzek. Musnęła jego wargi jeszcze raz i wstała z miejsca.
- Przyjdź. - Puściła do niego oczko i nie czekając na reakcję ruszyła w swoją stronę.
Zimna woda obmywała jej stopy, a słońce prawie całkowicie zniknęło za oceaniczną taflą. Nabrała powietrza w płuca i wypuściła je głośno. Gdy odeszła spory kawałek odwróciła się w stronę mężczyzny. Siedział na piasku wpatrując się w ciemniejącą wodę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plaża (stare posty) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża (stare posty)   Plaża (stare posty) - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plaża (stare posty)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Krypta (stare posty)
» Klify (stare posty)
» Cmentarz (stare posty)
» Plaża.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Upadli. :: Formalności i uprzejmości :: Archiwum-
Skocz do: