Upadli.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Homo homini monstrum.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom Havy Kauranen

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Hava Kauranen

Hava Kauranen


Liczba postów : 136
Join date : 31/07/2010
Age : 33
Skąd : Fallentown/Las

Dom Havy Kauranen - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Havy Kauranen   Dom Havy Kauranen - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 19, 2010 12:52 pm

Patrzyła na niego trochę oniemiała i zbita z tropu jednak gdy odsłonił zasłony zerwała się z miejsca.
- Oszalałeś? - krzyknęła podbiegając do niego. - Chcesz popełniać samobójstwo to bardzo proszę poza domem.
Wściekle odepchnęła go od okna i zasłoniła je najszczelniej jak umiała.
- Samospalenia mu się zachciało. - mruczała wściekła. - Nie będę po tobie sprzątać, nienawidzę sprzątać! Musi ci się strasznie nudzić, ale w sumie się nie dziwię. Jak ja bym tyle lat żyła na tym beznadziejnym świecie to też by mi się nudziło.
Założyła ręce na piersi i spojrzała na niego spode łba.
Powrót do góry Go down
Satavius

Satavius


Liczba postów : 196
Join date : 25/08/2010

Dom Havy Kauranen - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Havy Kauranen   Dom Havy Kauranen - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 19, 2010 10:03 pm



- Tak, oszalałem. Przecież umrzeć drugi raz nie mogę! - buntował się. No jak tak można! Gwałcić wolę wielkiego Sataviusa i zabierać mu tak piękne widoki.
Zdegustowany nie mówiąc nic więcej wolno skierował się do drzwi wyjściowych.
Powrót do góry Go down
Hava Kauranen

Hava Kauranen


Liczba postów : 136
Join date : 31/07/2010
Age : 33
Skąd : Fallentown/Las

Dom Havy Kauranen - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Havy Kauranen   Dom Havy Kauranen - Page 3 Icon_minitimeWto Paź 19, 2010 10:23 pm

- Wychodzisz? Bądź łaskawy nie zostawić mi kupy popiołu przed drzwiami, będę wdzięczna.
Podeszła do okna i jednym szybkim ruchem odsłoniła zasłony. Do salonu wpłynęły ciepłe płomienie zachodzącego słońca. Przez chwilę stała i napawała się ciepłem jakie ze sobą niosły.
Usłyszała ciche skrzypnięcie i zamykanie drzwi. Wyszedł. W pewien sposób odetchnęła z ulgą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Havy Kauranen - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Havy Kauranen   Dom Havy Kauranen - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Havy Kauranen
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hava Kauranen

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Upadli. :: Formalności i uprzejmości :: Archiwum-
Skocz do: